Video paslaugos – prognozės ir tendencijos 2024 metams

2024-01-03 |

Kaip vaizdai mums kalbės kitąmet – prognozės ir tendencijos 2024 metams

Kiekvienais metais įžvalgiausi mėgina numatyti kokios tendencijos laukia kitąmet. Video paslaugos – kokios tendencijos numatomos šiai sričiai? Video formatas tampa jau nebe tik mėgėjų reikalu. Vis daugiau verslų integruoja tai į savo veiklą. 

Ką įmonės galėtų padaryti, kad iš kitų išsiskirtų 2024 metais? Kuo nustebinti savo klientus?

Turbūt, jokia sėkminga rinkodaros strategija nebus įgyvendinta, jeigu į ją nebus įtrauktos video paslaugos. Tenka su kuo sutikti, norisi ar ne, vartotojai žiūri video turinį kaip niekada anksčiau ir kartais net teikia jam pirmenybę, lyginant su kitokio tipo turiniu. Ypač tokia elgsena pasižymi tam tikros vartotojų amžiaus kategorijos. Technologijoms vis atrandant ką nors (iš) naujo pastebime ir pokyčius klientų elgsenoje. Tai skatina verslus taikytis prie tų pokyčių ir į įprastus dalykus pažiūrėti iš naujo.

 

Kaip ir visos sritys video marketingas, video paslaugos prašosi nuolat būti stebimi. Tad kas įdomaus nusimato kitais metais?

Personalizavimas taps dar svarbesnis

Personalizavimas marketinge buvo svarbus pastaruosius keletą metų ir niekur neketina trauktis. Čia įsikiša dirbtinis intelektas (AI) ir jo pagalba tikimasi sukurti dar daugiau tokio tipo turinio. Nors personalizuotas turinys yra svarbus ir klientų mėgstamas, tai pareikalauja nemažai laiko, o dirbtinio intelekto pagalba būtų galima analizuoti didelius kiekius informacijos apie savo klientus. Tai padėtų generuoti ir didesnį personalizuoto turinio kiekį.

Live – arba gyvos transliacijos augs taip pat

Gyvos transliacijos yra tiesiausias kelias į kliento pritraukimą čia ir dabar, realiu vyksmo laiku. Ši tendencija taip pat nėra naujiena. Nuo live (gyvai) transliuojamų renginių iki vykdomų tiesioginių pardavimų, aukcionų, produktų pristatymo, interviu ėmimo, parodų atidarymo, mišių transliacijų ir kitą. Turbūt, ir jums teko sudalyvauti vienoje kitoje tokio tipo transliacijoje. Nors live transliacija atrodo paprastas dalykas, tačiau ir ją galima pateikti profesionaliai, pasikvietus į pagalbą specialistus, kurie padės su vaizdo ir garso kokybe, montavimu ir net režisūra. 

Interaktyvūs vaizdo įrašai – prašom

Auditorija prašo interaktyvumo. Dar ir dar. Tai vienas naujesnių būdų bendrauti su auditorija – video formatu galima pateikti daugybę įvairios informacijos. Atsakyti į klausimus, pakviesti, pasveikinti, parodyti, pademonstruoti savo produktą, išmokyti ir kita. Nemaža dalis žmonių video formatu pateiktą informaciją apdoroja geriau, nei skaitomą tekstą ar girdimą įrašą. Tad socialinių tinklų video ir tokio formato augimas nebestina.

Dominuos trumpos formos vaizdo įrašai

Šioje itin didelio skubėjimo kultūroje, turbūt, jau nestebina ir ši tendencija. Kuo greičiau, aiškiau, konkrečiau. Dėmesiui patraukti turime viso labo vos kelias sekundes, todėl “TikTok” stiliaus video įrašai ir toliau išliks būdu pritraukti savo auditoriją. 

Vertikalus video formatas

Kadangi orientacija ir noras gerinti vartotojo patirtį vis dar lieka nukreipti į mobiliųjų telefonų naudotojus, toks formatas taps vis patrauklesniu dėl savo patogumo. 

360° vaizdo įrašai

Toks vaizdo pateikimas vartotojams suteikia naujovišką patirtį, todėl ir toliau išliks tendencingas. Tokios video paslaugos verslui labiausiai tinka veikloms susijusioms su, pavyzdžiui, nekilnojamu turtu, pramogų pasauliu, kelionėmis ir kita.

Kokios video paslaugos reikalingos verslams, norintiems išsiskirti?

Investuokite į aukštos kokybės video produkciją – sako tendencijų prognozuotojai. Viskas paprasta. Kadangi video įrašų daugėja, tai auga ir konkurencija tarp jų. Netrukus tiek turinio vartotojai, tiek algoritmai pradės prioretizuoti aukštesnės kokybės video turinį. Anksčiau turėjome savo mėgstamus fotografus, dabar laikas išsirinkti mėgstamus videografus.
Sekite naujienas. Nėra kito būdo būti žingsniu priekyje, kaip tik sekti video marketingo pasaulio naujienas ir kuo greičiau jas taikyti savo veikloje.   

Dar kartą pasikartosime – suasmeninkite video turinį. Vartotojams tai patinka ir suteikia teigiama vartojimo patirtį.
Eksperimentuokite su naujais formatais. Gal jūsų verslui labiausiai tik gyvos transliacijos? Gal interaktyvių vaizdų įtraukimas į turinį? Gal informacijos pateikimas video formatu? Tik testavimas parodys kokį video turinį mieliausiai vartoja būtent jūsų auditorija.  

Tegul vaizdo įrašai keliauja po įvairius kanalus. Pasitelkę profesionalią pagalbą galite pasigaminti kelis video turinio vienetus, kurie jums pasitarnautų, pvz, socialiniuose tinkluose, el.pašto rinkodaroje, jūsų internetinėje svetainėje ir kita. 

ADLife komanda visada jūsų paslaugoms! 

 

Mūsų kontaktai čia

Bendraukime čia:

LinkedIn
Facebook
Instagram
Kontaktai 

 

 

  

© ADLife creative studio
2019 - 2024