• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

Filmavimas iš oro. Drono video

Ta pati vietovė, tas pats renginys, ta pati šventė filmuojama iš aukštai atrodo visai kitaip: kur kas gražiau, magiškiau, paslaptingiau. Atrodo taip įspūdingai ir nekasdieniškai, kad į vaizdą norisi žiūrėti dar ir dar kartą. 

Suteikite ypatingos magijos net geriausiai pažįstamoms vietovėms, objektams ar ne pirmą kartą vykstantiems renginiams, pasitelkdami filmavimą ore drono pagalba. 

Filmavimo paslaugos iš oro yra puikus pasirinkimas ir tuo atveju, kai reikia užfiksuoti nekilnojamojo turto objektus (sklypus, pastatus ir t.t.), eismo srautus ir t.t.

Filmavimas ore naudingas ne tik norint į tam tikrus įvykius pažiūrėti naujai, kitomis spalvomis – filmavimas dronu leidžia įamžinti tuos objektus bei reiškinius, kurių nebūtų galima užfiksuoti esant ant žemės.

Akivaizdu, filmavimo paslaugos iš oro yra naudingos įvairiais atvejais. Susisiekite su mumis jau dabar ir aptarsime labiausiai jums tinkančius sprendimus.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024