O kaip kitaip jei ne taip? Tiesiogiai internetu – vis dar naudinga ir populiaru!

2022-12-17 |

Tiesioginė transliacija internetu – vis dar naudinga ir populiaru!

Keli metai atgal nebūtume patikėję, kad artimiausiu metu tiesioginė transliacija internetu taps tokia populiari ir reikalinga, atrasime įvairių programų, išmoksime jomis naudotis. Tiesioginės transliacijos internetu pagalba mokysimės, pramogausim, leisime laisvalaikį ir netgi dalyvausime šventėse.

Nors šis formatas išpopuliarėjo per karantiną, o karantiną jau pamiršome, tačiau video transliacija internetu vis dar yra aktuali. Juk tai taip patogu! Ačiū internetui ir kitoms technologijoms už kone neribotas galimybes. Tiesioginėms transliacijoms atstumas nėra kliūtis, galima būnant Balyje stebėti seminarą, vedamą Lietuvoje, galima sudalyvauti draugų vestuvėse, nors jūsų paso galiojimo laikas ir pasibaigęs, o tai pastebėjote paskutinę minutę.
Video formatas dabar pirmauja prieš kitas raiškos priemones ir socialiniuose tinkluose.

Kas dažniausiai transliuojama internetu?

Norisi sakyti – dabar jau viskas! Seminarai, konferencijos, šventės (asmeninės ir viešos), koncertai, šventos mišios, pamokos, sporto treniruotės, sporto renginiai ir kita.
Virtualūs susitikimai tapo svarbia priemone verslui – bendrauti, bendradarbiauti, atlikti tam tikrus sandorius.

Technologijos nėra sritis lengvai perkandama visiems, tad esame pasiruošę pagelbėti jums įvairiais su tiesiogine transliacija internetu susijusiais klausimais. Pagelbėsime ir idėjos stadijoje, poreikiui esant.

Tiesioginės transliacijos privalumai

Verta išskirti, kad įvairių renginių, konferencijų, seminarų transliacija internetu ne vieną privalumą:.

– Tai yra pigesnis variantas, nei nuomotis specialiai tai progai skirtas patalpas, samdyti personalą, maitinimą ir kitus reikalingus atributus
– Tiesioginėms transliacijoms internetu laiko juostos, atstumas ar vyraujančio ligos nėra kliūtis
– Tokiame formate sutelpa kur kas daugiau žmonių, nei tilptų gyvai
– Vis labiau populiarėja hibridinio tipo renginiai. Pvz, rengiate konferenciją ir kviečiate joje dalyvauti tiek gyvai, tiek per nuotolį
– Taip pat ir visos tos galimybės į savo renginį pasikviesti pranešėjus, kurie fiziškai negalėtų dalyvauti

Mūsų komanda nuolat tobulinasi teikiant įvairias video paslaugas, neišskiriant ir tiesioginių transliacijų internetu. Gyva tiesioginė transliacija internetu yra toks kitoniškas ir gyvas procesas, kuris niekada nevyksta tiksliai pagal planą. Tiesioginės transliacijos metu nėra galimybės sustabdyti arba perfilmuoti. Bet nuo to rezultatas gaunasi tik dar įdomesnis. Žinote, kas yra viena svarbiausių tiesioginės transliacijos sudedamųjų dalių? Tai – turinys! Žinoma, technika irgi svarbi, bet turinys yra skirtas žiūrovui, tad čia ir didžiausias dėmesys.

Tiesioginė transliacija gali būti ne tik priemonė renginių/ konferencijų/ seminarų transliavimui, bet ir būdas originaliai pristatyti savo verslą, paslaugą, naują produktą, projektą, parodyti visiems taip įdomius veiklos užkulisius ir panašiai.

Užtikriname kūrybiškumą, lankstų požiūrį ir profesionalumą.

Norite sužinoti daugiau? Mūsų kontaktai ČIA

© ADLife creative studio
2019 - 2024