PASLAUGOS

Video paslaugos verslui

Būkite matomi! Video paslaugos verslui puikus pasirinkimas, siekiant patrauklaus įmonės pristatymo bei jos populiarinimo ir pajamų augimo. Video marketingas neatsiejama šių dienų marketingo dalis, todėl kviečiame susipažinti ir pradėti pokalbį apie video galimybes jūsų verslui.

Tiesioginės transliacijos

Rengiate mokymus, konferenciją, o gal koncertą? Tiesioginės transliacijos internetu leis įvykį stebėti net labai toli esantiems žmonėms. Facebook, Youtube, Zoom ir kitų platformų tiesioginių transliacijų paslaugos. Suteikite galimybę jūsų renginius išvysti dar didesnei auditorijai.

Konferencijų, seminarų, mokymų filmavimas

Organizuojate konferenciją, seminarą, mokymus? Šių renginių filmavimas padidins jų vertę ir leis pasiekti dar didesnę auditoriją. Taip pat atsiras galimybė dalintis, o gal parduoti ir taip gauti papildomų pajamų.

Video socialiniams tinklams

Populiariausia turinio forma socialiniuse tinkluose yra video turinys, taigi video paslaugos socialiniams tinklams – efektyvus būdas pasiekti dar platesnę auditoriją. Didinkite savo populiarumą, savo prekių ar paslaugų pardavimus.

Podcast
filmavimas

Auginkite savo klientų ratą ir didinkite jų pasitikėjimą savo prekėmis ar paslaugomis. Stiprinkite ryšį su turima auditoria ir užmegzkite naujus ryšius.

Podcast filmavimas – puiki proga tai įgyvendinti.

Podcast
studija

Turite podcast idėją, bet neturite kur ją įgyvendinti – ADLife Podcast studija Klaipėdoje visada jums atvers duris bei padės įgyvendinti jūsų viziją. Čia rasite visą garso, apšvietimo bei kitą reikalingą įrangą. Taip pat jaukiai paruoštą aplinką.

Laidų ir reportažų filmavimas

Galime paruošti video reportažus, įgyvendinti laidų filmavimus bei dirbti su panašaus pobūdžio video turiniu. ADLife komandoje visi reikalingi specialistai nuo grimo meistrų iki filmavimo aikštelės specialistų.

Filmavimas iš oro
Drono video

Puikus pasirinkimas norintiems gerai pažįstamas vietoves pamatyti naujomis akimis ar įamžinti objektus, reiškinius, kurių neužfiksuojame būnant ant žemės. Ši paslauga itin tinkama parduodant nekilnojamąjį turtą.

Vestuvių filmavimas

Vieną gražiausių gyvenimo švenčių patikėkite profesionalams – sukursime ne tik vestuvių klipą ar filmą, bet ir Love story video, kurią galėsite stebėti jau vestuvių dieną. Turite daugiau idėjų? Mes pasiruošę jas įgivendinti.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024