• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

Laidų ir reportažų filmavimas

Sakoma, kad vienas vertingiausių dalykų gyvenime – įdomūs, naudingi, pridėtinę vertę turintys pokalbiai. Ir iš tiesų – įdomios asmenybės interviu gali ne tik praskaidrinti dieną, bet ir tapti įkvėpimo šaltiniu siekiant svajonių; teminiai pokalbiai tampa informacijos objektu, norintiems sužinoti bei išmokti daugiau. 

Tačiau tam, kad juos užfiksavus, naudingą informaciją būtų galima paskleisti kur kas platesnei auditorijai, o prireikus, ir vėl pakartoti tai, kas buvo pasakyta, būtinas užfiksavimas. Tad panorėjus įamžinti naudingus pašnekesius ir siekiant juos pristatyti kur kas didesniam skaičiui žmonių, puikiu pasirinkimu gali tapti:

  • interviu filmavimas ar audio įrašymas;

  • pokalbių laidų filmavimas ar audio įrašymas;

  • reportažų filmavimas ar kitas video turinys.

Kokybiškai nufilmuosime jūsų organizuojamus interviu, pokalbius ar laidas, pateikdami visą ar tik svarbiausią informaciją. Esant poreikiui, sumontuosime praturtindami kūrybiškomis ar informatyviomis aplikacijomis, specialiais efektais.

Pokalbiai naudingiausi tik tada, kai jų metu pateiktą informaciją išgirsta daugybė žmonių. Tad jau dabar susisiekite su mumis tam, kad būtumėte pastebėti ir išgirsti.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda
arrows

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024