• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

VIDEO PASLAUGOS SOCIALINIAMS TINKLAMS

Socialiniai tinklai šiandien ypač gali prisidėti prie jūsų ar jūsų prekės ženklo žinomumo, produktų ar paslaugų populiarinimo, didesnio pelno, tad išnaudokite tai tinkamai. Vienas geriausių būdų tai padaryti – video  turnio kūrimas socialiniams tinklams. Tad siūlome šiuos sprendimus:

  • Įvairaus formato video filmavimas ir adaptacijos;

  • Instagram ir Facebook Reels kūrimas;

  • TikTok video kūrimas;

  • kiti vaizdo klipai socialiniams tinklams.

Įvertinsime jūsų jau esamą įdirbį su socialiniais tinklais, identifikuosime norimus pasiekti tikslus bei parinksime tinkamiausius video kūrimo sprendimus socialiniams tinklams.

Ne paslaptis, kad kokybiškas video socialiniams tinklams turi apimti kur kas daugiau nei vien tik įdomų bei patrauklų informacijos pateikimą – jis turi atskleisti ir jūsų verslo požiūrį, viziją; taip pat turi būti skirtas nišinei auditorijai ir padėti užmegzti ryšį su ja. 

Kaip matyti, siektinų tikslų ne tiek jau ir mažai, tad sukurti visus šiuos kriterijus atitinkantį video tikrai nėra paprasta. Tad mes tapsime patikimais jūsų pagalbininkais. Ir nepamirškite, kad socialiniai tinklai yra puiki erdvė eksperimentams – būtent čia ypač greitai sužinosite, kurie kūrybiniai pasirinkimai labiausiai pritraukia lankytojų dėmesį. 

Būtina ieškoti ir elementų, kurie skatintų įrašą žiūrėti iki pat pabaigos. Tad būsime patikimi jūsų partneriai sprendžiant ir šiuos klausimus – drąsiai leisimės į kūrybinius eksperimentus bei atradimus; kartu ieškosime elementų, kurie pritrauktų vartotojų dėmesį.

Dar niekada socialiniai tinklai nebuvo tokie populiarūs kaip dabar. Tad jau dabar susisiekite su mumis, kad aptartume ir įgyvendintume būdus, leisiančius gauti didžiausią naudą savo verslui iš socialinių tinklų.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024