• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

TIESIOGINĖS TRANSLIACIJOS INTERNETU

Atsižvelgdami į Jūsų poreikius galime pasiūlyti optimalų sprendimą jūsų tiesioginei transliacijai.

Kasdien vyksta daug įvykių, apie kuriuos žmonės turi žinoti esamu momentu – neužtenka vien tik surengti renginį, siekiama, kad jį stebėti galėtų kuo daugiau žmonių, o ypač tų, kurie negali atvykti ten, kur visa tai vyksta. Būtent tokiais atvejais ypač geru pasirinkimu tampa tiesioginės transliacijos internetu, kurios suteikia galimybę stebėti svarbų įvykį nuotoliniu būdu. Tai ypač geras pasirinkimas abiems pusėms: organizatorius yra tikras, kad informacija pasieks kur kas didesnę auditoriją, o žiūrovai galės taupyti savo laiką ir pinigus bei stebėti renginį iš bet kurios vietovės, kur tik veikia interneto ryšys.

Klausimas, kaip pasiekti kuo platesnę auditoriją, visada buvo aktualus norintiems perduoti informaciją, o tiesioginės transliacijos pateisina ne tik šį lūkestį, bet ir leidžia taupyti ypač svarbius išteklius. Tad, organizuokite bet kokio pobūdžio renginį (webinarą, seminarą, konferenciją ar koncertą), o mes užtikrinsime aukščiausią tiesioginės transliacijos internetu kokybę.


Galime pasiūlyti transliacijas į 1 ar daugiau transliavimo platformų (pvz.: Facebook ir Youtube vienu metu). Transliacijos metu visada dirba operatorių komanda ir transliacijos režisierius, kuris esamu laiku rūpinasi transliacijos sklandžiu atvaizdavimu.

ADLife video kūrybos studijos portfolio peržiūrėkite čia.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda
arrows

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024