• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

Konferencijų, seminarų ir mokymų filmavimas

Įvairios įmonės, organizacijos, institucijos bei savarankiškai dirbantys specialistai dažnai organizuoja naudingas konferencijas, kūrybiškus seminarus ar informatyvius mokymus, kuriuos siekiama užfiksuoti dėl įvairių priežasčių. Tačiau to tikrai nederėtų daryti savarankiškai – visų pirma, šių įvykių filmavimas reikalauja profesionalių žinių bei patirties; specialios įrangos, o svarbiausia – šiuos renginius organizuojantys specialistai turi juose aktyviai dalyvauti, tad tokie procesai, kaip filmavimas, turi būti patikimi geriausiai išmanantiems šį darbą. 

Esame geriausias pasirinkimas, kadangi siūlome šiuos sprendimus:

  • konferencijų filmavimas;

  • seminarų filmavimas;

  • mokymų filmavimas.

Nusprendę įamžinti šiuos įvykius, padidinsite jų vertę, kadangi galėsite talpinti įrašus į įvairius medijos kanalus ar socialinius tinklus ir tokiu būdu pateikti informaciją dar didesnei auditorijai.

Visai nesvarbu, kiek valandų ar dienų truks konferencija, seminaras ar mokymai – užfiksuosime svarbiausias akimirkas. Priklausomai nuo pageidavimų, paruošime kelių ar keliasdešimties minučių ar net kelis išsamius, pasirinktos trukmės įrašus. Esant poreikiui, juos praturtinsime nuotaikingomis ar informatyviomis animacijomis.

Konferencijos, seminarai, mokymai naudingiausi yra tada, kai vyksta ne vien tik gyvai, o tuomet – kai paruošiami naudingi ir informatyvūs įrašai, užfiksuojantys svarbiausias šių įvykių akimirkas ar  įamžinantys didžiąją dalį renginio. 

Susisiekite su mumis jau dabar ir padidinkite organizuojamų konferencijų, seminarų arba mokymų vertę.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda
arrows

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024