Video gamyba verslui – kaip išradingai panaudoti ir truputis “virtuvės”

2023-01-09 |

Video gamyba verslui tai paslauga, kuri gali labai praturtinti, pagyvinti jūsų verslo įvaizdį, pristatomas prekes ar paslaugas, pritraukti auditorijos ir padidinti pardavimus. Vartotojai mėgsta vaizdą ir jį yra linkę rinktis labiau, nei skaityti tekstą. Jaunesnioji vartotojų karta ypač.

Laidų filmavimo paslaugos Kaip verslas gali panaudoti video gamybą savo veikloje? Kuo įvairiausiai!
Žinote ir turbūt pritariate, kad ryšio mezgimas su savo auditorija yra didelė sėkmingo verslo internete dalis. Video pagalba padėsite potencialiems klientams geriau pažinti save bei galėsite dalintis naujai gimstančiomis kūrybinėmis idėjomis.

Taigi video gamyba gali verslui pasitarnauti per reklaminių klipų kūrimą, renginių (o gal net įmonės vakarėlių) filmavimą, produktų reklamų, apžvalgų, naujai pristatomų produktų / paslaugų  filmavimą ir pan. Galbūt jums aktualus laidos filmavimas, podcasto filmavimas (beje, apie tai netrukus pasirodys kitas mūsų tinklaraščio įrašas), o gal norėtumėte dokumentikos filmavimo? Taip pat tai galėtų būti, diskusijos filmavimas, turinys socialiniams tinklams, filmavimas iš oro ir kitos video paslaugos. Šiolaikinės technologijos tikrai leidžia visą tai įgivendinti ir nebūtinai turint didelius reklamai skirtus biudžetus – kartais tiesiog reikia pažiūrėti į viską labiau kūrybiškai.

Prieš skaitant toliau pakviesiu jus bendrauti su mumis ir socialiniuose tinkluose: Facebook ir Instagram

Turi viziją ar dar tik idėją?

Dažniausiai į mus kreipiasi dviejų tipų klientai, tie, kurie viziją jau turi, ir tie, kurie turi tik norą.

Jeigu vizija jau yra jūsų galvoje, mūsų rankos ir technika pasirengę ją įgyvendinti. Tokiu atveju idėjai išpildyti galbūt užteks vos vieno ar kelių žmonių. Tai būtų operatorius su asistentu ir montuotojas arba operatorius ir montuotojas. Viskas priklauso nuo poreikių.

Kai klientas turi tik norą, na arba turi tik vos apčiuopiamą idėją ir nežino kaip ją įgyvendinti, tuomet pasitelkiame didesnę komandą. Pavyzdžiui, režisierių, idėjos ir scenarijaus išgryninimui bei darbų filmavimo aikštelėje koordinavimui.

Toliau komandos dydis priklausys nuo projekto sudėtingumo. Galbūt reikės sudėtingesnio apšvietimo, gero garso? Bus! Taip pat, beveik visuose projektuose yra reikalingas grimas / makiažas. Gal ir nepatikėsite, bet video gamyba neapsieina ir be.. dailės! Ką daro dailininkas? Paruošia rekvizitus, drabužius, dekoracijas ir kita. Pasirūpina, kad kadras atrodytų pagal numatytą scenarijų ir būtų kaip tik įmanoma geriausiai išpildytas. Juk  ne visi tam turi akį, tiesa? Filmavimui iš oro prireiks operatorių, kurie valdo dronus ir filmuoja iš oro. Žodžiu, komandos dydis priklauso nuo projekto dydžio, sudėtingumo.

Video paslaugos verslui - reklamos filmavimas

O kas po to? Po filmavimo? Postprodukcija – tai procesas, kuris vyksta po filmavimo. Video medžiaga turi tapti vientisu filmu, laida, klipu ar kita. Čia darbuojasi animatoriai, montažo režisieriai, spalvų specialistai, pastarieji rūpinasi, kad rezultatas būtų išpildytas spalviškai ir atitiktų planuotą idėją, nuotaiką ar gal net metų laiką ir panašiai. Garso režisieriai video medžiagą praturtina unikaliais garso takeliais, kad rezultatas būtų dar labiau įtaigus.

Ką dar svarbu paminėti kaip didelį video filmavimo pliusą – turint pilną įrašą, laidą turėsite begalę medžiagos iškarpoms, kuria galėsite naudoti socialinių tinklų komunikacijai (Tik Tok, Instagram, Facebook, kita). Tai dabar labai populiaru ir ne be priežasties – vartotojai tai mėgsta.

Tikimės, kad buvo naudinga ir kilo minčių kaip į savo verslą integruoti video gamybą.

Reikia profesionalų pagalbos?

Mūsų kontaktai čia

Keletas įgyvendintų projektų čia

© ADLife creative studio
2019 - 2024