Video turinys – tai jau nebe prabanga, tai – būtinybė

2022-01-18 |

Video turinys – tai vienas iš daugelio pasirinkimų, kurį galima naudoti, siekiant didesnio populiarumo ar pardavimų. Tačiau tikrai netrūksta priežasčių, dėl kurių galima teigti, kad šiandien video turinys – jau tikrai nebe prabanga, o tikrų tikriausia būtinybė.

Video turinys aktualus daugiau nei 90 proc. jaunesnio nei 24 metų amžiaus žmonių

Jauni žmonės – vieni tų, kurie ypač daug kuria, planuoja ir bando, noriai renkasi naujas paslaugas bei produktus, drąsiai lankosi naujose erdvėse. Todėl video turinys tampa puikiu įrankiu pasiekti jaunimą kadangi vienas iš tyrimų parodė, kad daugiau nei 90 proc. jaunesnių nei 24 metų žmonių, kasdien žiūri video turinį.
– Pažiūrėkimę į TikTok, kaip jis „šovė” į viršų jaunų žmonių tarpe, Instagram`as reaguodamas į TikTok konkurenciją pakeitė savo algoritmus, trumpieji socialinių tinklų video, receptai, „hacksai” ir t.t.  visa tai paremta video turiniu. Tai į kur aš lenkiu? ,- retoriškai klausė ADLife įkūrėjas, Algirdas Daniela

Video turinys – potencialus virusinis turinys

Aktualijomis, geromis naujienomis, sudominusiu turiniu yra labai noriai dalijamasi, o tai užtikrina, kad žinia pasieks dar didesnę auditoriją. Neseniai atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei 90 proc. mobiliųjų vartotojų dalinasi turiniu. Štai, kodėl video turinys yra potencialus virusinis video turinys. Taigi, teikdami video turinį būsite tikri, kad žinutės pasiekiama auditorija vis augs ir augs.

Video turinys – ypač pageidaujamas

Duokite žmonėms tai, ko jie pageidauja. Būtent tai galioja ir video turiniui, kadangi Hubspot duomenis, net apie 70 proc. žmonių apie produktą norėtų sužinoti, ne bet kokiu, o būtent video formatu.
Taigi pirmyn! Reikalingos inovatyvios idėjos video turiniui ir jų išpildymas? ADLife kūrybos studija – visada pasiruošę padėti. Video turinys – jau nebe prabanga, o būtinybė, padėsianti pasiekti gerokai didesnę auditoriją.

Mūsų kontaktai čia
Keletas įgyvendintų projektų čia

© ADLife creative studio
2019 - 2024