Tiesioginė transliacija internetu – neišvengiamas šių dienų renginio atributas

2021-12-14 |

Interneto teikiamos galimybės šiandien kaip niekada yra didelės,  net galėtume sakyti beribės, todėl  tinkamai jas išnaudodami, galite turėti ypač daug naudos, siekdami didinti savo verslo, konkrečių prekių, paslaugų, projektų ar renginių žinomumą. Ne išimtis yra ir tiesioginės transliacijos (live‘ai), kurios ateina jums į pagalbą. Šių dienų renginiams tai jau tapo, galima sakyti, neišvengiamu atributu. Dėl situacijos šalyje, ne visi norintys renginiuose gali dalyvauti gyvai arba renginiai rengiami tik nuotoliniu būtų, todėl itin svarbu tai pateikti kokybiškai.

Kodėl verta surengti tiesioginę transliaciją (live‘ą)?

Tiesioginė transliacija (live‘s) – puiki galimybė pristatyti savo verslą, veiklą, produktą,  paslaugą ar projektą. Pasitelkdami tam tikrą, šiai paslaugai pritaikytą, įrangą, galite surengti paslaugos, produkto ar bet kurio kito objekto pristatymą ar netgi transliuoti kaip gimsta jūsų gaminami gaminiai ar, kaip teikiamos paslaugos. Dar daugiau, jei jūsų įmonė organizuoja renginį, jūs taip pat galite surengti tiesioginę transliaciją ir užtikrinti, kad jį matys daug didesnė jūsų pasirinkta auditorija. Vienas tokių pavyzdžių yra ir sostinėje vykę Savanorių apdovanojimai „Savanorystės spalvos” (užsakovas Sava platforma), kuriuos transliavo ADLife kūrybos studja. Renginys, kurio metu vyko ne tik savanorių apdovanojimai, bet ir Baltojo kiro koncertas, sulaukė didelio susidomėjimo, o dėl to, kad mes surengėme profesionalią tiesioginę transliaciją, pasitelkdami modernią įrangą, šį renginį pamatė ir dar daugiau žmonių Facebook platformoje. Užsakovas liko patenkintas ne tik profesionaliu darbu, bet ir tuo, kad pasitelkiant tiesioginią transliaciją apie renginį sužinojo ir jį pamatė kur kas daugiau žmonių, nei jų buvo renginio vietoje. Tačiau ir tai dar ne viskas – transliacija išsaugota, todėl bet kada panorėjus dar kartą prisiminti nuostabaus renginio akimirkas, tai tikrai bus galima padaryti.

Kur kreiptis, jei reikalinga tiesioginės transliacijos paslauga?

Reikalingos profesionalios tiesioginės transliacijos (live‘o) paslauga? Kreipkitės į mus. Užtikriname profesionalumą ir kūrybiškumą. Pamirškite visus rūpesčius, susijusius su įrangos parinkimu, pasiruošimu tiesioginei transliacijai ir jos eiga – palikite tai mums. ADlife kūrybos studija – kokybiškiausioms tiesioginėms transliacijomis.

Įdomu? Bendraukime, aptarkime, atsakysime į visus iškilusius klausimus.

Musu kontaktai čia
Keletas įgyvendintų projektų čia

© ADLife creative studio
2019 - 2024