Šimtadienių spektakliai jau ir su tiesiogine transliacija

2024-04-10 |

Nuolat komunikuojame apie tai, kad video formatas dabar jau yra pritaikomas pačiose įvairiausiose situacijose, renginiuose ir apskritai marketingo strategijose, o gyvos transliacijos turi potencialą tapti kone kiekvieno svarbesnio renginio dalimi. 

Su šia istorija jus tikrai nustebinsime. Esame įpratę, kad šimtadienio šventė yra paprastas renginys, mokyklos aktų salėje. Bent jau taip klostėsi dešimtmečius. Bet laikas vietoje nestovi kartu atnešdamas naujas tendencijas, taip pat keičiasi ir mūsų visų poreikiai, atsiranda technologijų, kurios padeda tuos poreikius įgyvendinti.

Kadangi mūsų veiklos geografija neapsiriboja tik Klaipėda ir pajūrio kraštu, ADLife komanda visą vasario mėnesį intensyviai ir produktyviai darbavosi Kaune su Sparkle events komanda šimtadienių tiesioginėmis transliacijomis. Taip taip, mes tiesiogiai transliavome dvyliktokų renginius. Didelės salės, daugybė žmonių, garso technika, specialistai, režisieriai, projekcijos ir visi kiti reikalingi įrankiai – žodžiu viskas vyko profesionaliai, kaip priklauso. Beje, gyvos transliacijos nėra tendencija aktuali tik didesniems miestams, net ir mažesnių miestelių dvyliktokai noriai naudojasi šia paslauga.

Dėl reikalingumo klausimų nekyla

Pažiūrėjus dar į visai netolimą praeitį kai kurie dalykai, kurie vyksta dabar, atrodo WOW. Ir tiesioginė dvyliktokų šimtadienio šventės transliacija yra vienas jų. 

Bet juk viskas labai logiška – gyva transliacija leidžia stebėti šventę tiems, kas negalėjo dalyvauti (kaži ar yra kas liūdniau nei dvyliktokui praleisti sentimentaliai svarbią šventę). Šventę gali stebėti ir kiti šeimos nariai, kurie įprastai tokiose šventėse ir nedalyvauja, pavyzdžiui, tėvai, draugai, seneliai, broliai, seserys, kiti mokyklos draugai, kuriu ši šventė dar laukia ateityje. Taip pat, įrašas išliks mokyklos archyvams ir ateities kartoms. Tad klausimas ar gyvos transliacijos yra reikalingos dažnai jau nebekeliamas. 

Kokios komandos prireikė šiai užduočiai įgyvendinti? Šį kartą ADLife komandą sudarė trys nariai. Du operatoriai ir transliacijos režisierius, visi kartu užtikrinome sklandų tiesioginės transliacijos procesą. Buvo naudotos trys kameros, iš kurių viena mobili – tai reiškia galinti judėti visoje salėje be jokių papildomų laidų ir panašiai. 

Džiaugiamės, kad renginio organizatoriai jau ne pirmus metus mums patiki šį darbą. Tai mums yra geriausias įvertinimas.

Mielai atvyksime ten, kur mus pakviesite.

© ADLife creative studio
2019 - 2024