Podcast filmavimas studijoje Klaipėdoje

2024-01-29 |

Nauji metai – nauji projektai! Jau kuris laikas norime pasidalint su jumis džiugia naujiena. Klaipėdos senamiestyje duris atvėrė nauja podcast studija. Augame mes – auga video formato populiarumas, todėl kilo poreikis įsirengti savo ofisą. Proceso eigoje pagalvojome, o kodėl to nepavertus dar didesniu projektu. Gal verta ne tik įsirengti ofisą, bet ir sukurti erdvę, kuri neštų dar ir pridėtinės vertės? Taip idėja apie podcast studiją Klaipėdoje pradėjo įgauti aiškesnę viziją bei fizinį pavidalą.

Podcast studija

Tai yra erdvė (lokacija Klaipėdos senamiestis), kurioje jūs galėsite įrašyti savo podcastus (tinklalaides) ir ne tik. Pasaulis neketina “sulėtėti”, klausytis audio turinio darosi vis patogiau, nes tuo metu rankos “lieka laisvos”, tad galima užsiimti kitais darbais. Daugėja podcast turinio kūrėjų, temų įvairovė ir netgi skirtingų podcast formatų, vis daugiau žmonių atranda ir pamėgsta šį formatą. Jo populiarėjimas nulemia ir tai, kad atsiranda vis daugiau įrangos, kurios pagalba galima pateikti įdomų, originalų podcast video formatą.

Į Lietuvą podcastai atėjo ir pradėjo populiarėti apie 2017 metus, tad ir mūsų rinkoje tai nėra naujiena. Adlife komanda džiaugiasi galėdama pasiūlyti tokią paslaugą kaip podcast filmavimas Klaipėdoje. Podkastą įrašysime ir su vaizdu. Gerą, kokybišką vaizdą, garsą ir aparatūrą garantuojame. Studijoje turime viską ko reikia sklandžiam video turinio kūrimui. Apšvietimo įranga, garso įranga, jauki ir moderni erdvė. Esant poreikiui galime ne tik įrašyti, bet ir transliuoti tiesiogiai.

Mūsų studija jūsų paslaugoms

Kas tas podcastas? Podcastas yra įrašas, kurio metu kalbama, paskutiniu metu itin dažnai transliuojamas ir su vaizdu. Tai tarsi radijo laida, tik pabėgusi iš radijo ar TV eterio formato ir įgaunanti naujus formas. Lyginant su laidomis, podcasto filmavimas reikalauja kur kas mažiau režisūros, turinys gaunasi natūralesnis, organiškesnis, daug mažiau apribojimų ir daugiau laisvės saviraiškai. Kai kuriais atvejais šiandien podcastų žiūrimumas nurungia net ir TV laidų žiūrimumą, ypač tam tikrose amžiaus grupėse.   

Galbūt turite ir kitų idėjų, poreikių kaip įveiklinti studiją? Mūsų podcast studija Klaipėdoje tiks ir įvairaus kitokio pobūdžio vaizdo (ar garso) įrašams. Kitokioje, profesionalioje erdvėje bus galima gauti tokias paslaugas kaip: mokymų filmavimas, seminarų filmavimas, paskaitų filmavimas, produktų filmavimas / pristatymas ir panašiai. 

Kūrybiško video ar audio turinio naudojimas versle neabejotinai prisideda prie stipresnio prekinio ženklo įvaizdžio kūrimo, atpažįstamumo, padeda geriau atskleisti veiklos unikalumą, vertybes, sukuria pridėtinę vertę ir įdomų turinį klientams, taip pat vartotojams suteikia artimesnio kuriamo ryšio jausmą.  

Norite nufilmuoti podcastą arba kokį kitą įrašą, bet neturite įrangos? Nieko tokio, nes pas mus rasite visą reikiamą įrangą bei mūsų konsultacijas ir pagalbą savo projektui įgyvendinti. Turite klausimų? Susisiekite su mumis dėl tikslesnės informacijos labas@adlife.lt

Podcast studija

ADLife video kūrybos studija

O dabar truputį apie mus. Sakome, kad profesionalios filmavimo paslaugos kuria ateitį (tai yra – padeda efektyviai pristatyti verslą, paslaugas, populiarinti juos, gauti pelno) bei primena apie praeitį – gražiausias ir svarbiausias asmenines akimirkas. Mūsų komanda papasakos jūsų istorijas.

Teikiame profesionalias filmavimo paslaugas, padedame pasirinkti labiausiai jums tinkančias priemones, užtikriname profesionalumą bei efektyvumą ir, žinoma, aukščiausios kokybės rezultatą – kūrybiškus, naudingus, tikslinę auditoriją sudominsiančius reprezentacinius vaizdo klipus, video socialiniams tinklams, TV reklamą, vaizdo gidus, aiškinamuosius video ir t.t. 

Vis dar svarstote kas galėtų įgyvendinti jūsų idėjas video formatu? Jau radote – tai mes. ADLife kūrybos studija jūsų paslaugoms.

Mūsų kontaktai čia

Bendraukime čia:

LinkedIn
Facebook
Instagram

 

         

© ADLife creative studio
2019 - 2024