Medicina ir video paslaugos – ar tai įmanoma?

2023-12-13 |

Sekant rinkodaros, video turinio naujienas ir prognozes artimai ateičiai (nes tolimai ateičiai nedrįsta prognozuoti net ir drąsiausi) galima pamatyti keletą tendencijų. Viena iš jų yra susijusi su tuo, kad video turinys kuo toliau tuo labiau, išradingiau ir profesionaliau bus integruojamas į įvairias sritis. 

Į užmarštį galime padėti supratimą, kad video turinys yra skirtas tik kokį kremuką pareklamuoti ar nauja drabužių kolekciją pademonstruoti. Atsiribokime ir nuo stereotipo, kad video paslaugos yra reikalingos tik norint sukurti vestuvių arba krikštynų filmus atsiminimui. Taip pat, video gamyba nėra tik žaidimai TikTok’e ar panašios interakcijos socialiniuose tinkluose. Video turinys įgauna vis kitokias formas ir pasitarnauja, padeda perteikti informaciją įvairiais tikslais.  Apie vieną įdomią ir netikėtą integraciją šiame straipsnyje ir papasakosime.     

ADLife kūrybos studijos kurtas video konferencijoje

Lapkričio 24 – 25 d. Palangoje, “Vanagupės” viešbutyje vyko tarptautinė konferencija Otorinolaringologijos ruduo 2023, organizuota Lietuvos otorinolaringologų, ir skirta visų profesinių kvalifikacijų medicinos gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams ir kineziterapeutams. Kadangi Klaipėdoje yra teikiamos visos aukščiausio III lygio paslaugos visam vakarų Lietuvos regionui, gydytojai kolegoms turėjo daug ką papasakoti ir kuo pasidalinti. 

ADLife komanda gavo užsakymą nufilmuoti video. Gydytoja Ernesta Morozaitė skaitė pranešimą “Nosies vožtuvo nepakankamumo gydymo galimybės”. Video turinys buvo skirtas parodyti pacientės nosies vožtuvų nepakankamumą ir su kokiomis problemomis dėl to susiduriama. Kaip pavyzdys buvo paimtas konkrečios moters, besiruošiančios operacijai, atvejis. Video turinys buvo integruotas į pranešimą ir tekstinę, mokslinę informaciją papildė video medžiaga. 

 

Kaip rodo ne vienas atliktas tyrimas, vaizdinę informaciją įsisavinti yra kur kas paprasčiau ir tokiu būdu – vaizdais – perduodama kur kas daugiau, nei raštu ar žodžiu. Tai pat video turinio integracijos gali padėti geriau suprasti informaciją tiems, kas nėra taip tampriai susiję su atitinkama sritimi. Kaip, pavyzdžiui, ši konferencija nebuvo skirta vien tik otorinolaringologijos specialistams, ji buvo skirta kur kas platesniam medicinos darbuotojų ratui. Tad gydytoja E. Morozaitė į savo pranešimą integruodama ir video turinį sudarė galimybę ir kitų medicinos sričių specialistams aiškiau suprasti savo pranešimą ir pacientės atvejį. 

Taip pat, video turinys yra tikra pagalba tarptautinio lygio konferencijos, kuomet atsiranda kalbos barjeras ir vaizdų pagalba galima perteikti įvairias specifines žinias.  

Video paslaugos ir jų integravimas į įvairias sritis sukuria didesnį efektą, įtaigumą ir, žinoma, didina vartotojų įsitraukimą. Taip pat, video turinys sužadina daugiau juslių nei kitos turinio pateikimo formos. 

Į pagalbą pasitelkus profesionalią, video gamyba užsiimančią komandą, galima sukurti estetiškus, pridėtinę ir išliekamąją vertę kuriančius video netgi medicinos tema.

 

Mūsų kontaktai čia

Bendraukime čia:

LinkedIn
Facebook
Instagram
Kontaktai 

© ADLife creative studio
2019 - 2024