Lietuvoje vasara jau ir spalio mėnesį

2021-12-22 |

Video reklama – vienas populiariausių pasirinkimų, kai siekiama pristatyti verslą, paslaugą, produktą, renginį ar įvykį. Tai galimybė ne tik estetiškai, šiuolaikiškai bei kūrybingai pristatyti svarbiausią žinutę, bet ir pasiekti ypač didelę auditoriją. Jei reikalingos profesionalios video reklamos gamybos, prodiusavimo bei režisavimo paslaugos, verta kreiptis į ADLife kūrybos studiją. Būtent mes galime pasiūlyti visus būtinus sprendimus, kurių reikia, kad gimtų video reklamos idėja, kokybiškai būtų atlikti visi paruošiamieji darbai ir, žinoma, kad sumanymas būtų profesionaliai išpildytas.

  

Lietuvoje vasara jau ir spalio mėnesį

Tarp jau mūsų atliktų tokio pobūdžio projektų yra ir video reklama #letsdreamtogether (užsakovas Garant boats & yachts), kurios prodiusavimu, režisavimu bei gamyba pasirūpinome mes. Kad būtų pasiektas geriausias rezultatas, buvo sukurta ne tik ekspresyvi, šeimyniška šiluma bei didžiuliu troškimu įgyvendinti savo svajones alsuojanti idėja, bet ir jos įgyvendinimui suburta puiki savo srities specialistų komanda (režisierius, aktoriai, grimerė, stilistė, kompozitorius, visa Garant boats & yachts komanda ir t.t.).

Tiesa, šio projekto metu susidūrėme ir su ypatingu iššūkiu – filmavimas vyko spalio mėnesį, tačiau turėjome perteikti vasarišką nuotaiką, ir tai mums pavyko kuo puikiausiai. Net ir spalio mėnesį sulaukiame saulėtų dienų, tad sekėme orų prognozes ir sulaukę tinkamo oro nieko nelaukdami kibome į darbus. Taip taip, spalio mėnesį su vasariškais marškinėliais žygiuoti laivų prieplaukoje nėra itin komfortiška, bet ko tik nepadarysi dėl norimo puikaus rezultato. O dėl rezultato visa komanda atsidavė visu 101%!  Tad galime drąsiai sakyti jog esame pasiruošę ne tik kūrybiškų idėjų generavimui ir profesionaliam jų išpildymui, bet ir įvairiausiems iššūkiams. Rezultata galite išvysti čia

Norite video reklamos?

Reikalinga kūrybiška video reklama ar įmonės pristatomasis filmas? Šių projektų gamyba, prodiusavimas, režisavimas? Kreipkitės į ADLife kūryos studiją – garantuojame kūrybiškumą, profesionalumą ir iššūkių įveikimą.

Musų kontaktai čia
Keletas įgyvendintų projektų čia

© ADLife creative studio
2019 - 2024