Kaip video paslaugos leidžia mums pažvelgti į chirurgiją?

2024-05-09 |

Visiškai nauja patirtis ir iššūkis mūsų komandai. Video turinys gali būti naudojamas pačiais įvairiausiais ir net netikėtais rakursais. Video medžiagos kūrimas medicinoje, mūsų nuomone, yra dar neišnaudota, tačiau itin perspektyvi niša. 

Papasakosime kaip ADLife komanda lankėsi Vilniuje, vienoje didžiausių miesto klinikų. Filmavome operaciją.

Video turinys kuo toliau tuo labiau tampa įrankiu ne tik reklamuoti ar parduoti, bet ir edukuoti, parodyti įvairius procesus, investuoti į savo darbų portfolio, galų gale investuoti į save. Tai puikiai parodo vis didėjantis tokio pobūdžio užklausų ir užsakymų skaičius, kurį gauname.

ADLife tekusi užduotis buvo filmuoti atvirą operaciją. Pati operacija truko 4h, komandai šis procesas buvo tikras iššūkis. Pradedant itin griežtais higienos reikalavimais ir baigiant tuo, kad procesas nebuvo lengvas fiziškai ir psichologiškai. Filmavome ne tik “užkulisinius kadrus”, bet ir pjūvius, atvirus vaizdus ir panašiai.

Praėjus kiek laiko, galime pasakyti, kad tikėjomės jog bus labai nejauku, neįprasta. Juk viso labo tesame filmavimo komanda, su krauju, medicina susiduriame nedažnai ir nesame dideli draugai. Bet šis iššūkis įveiktas, viskas nepasirodė taip baisu, kaip galėjo atrodyti iš pirmo žvilgsnio. 

Filmavimo metu pamatėme vidinę operacinės virtuvę, kuri daugeliui atrodo (ne tik atrodo, bet išties ir yra) kažkas nepasiekiamo, neįprasto, nekasdieniško. Visi esame žmonės, visi dirbame savo darbus - medikai taip pat. Čia galima išgirsti ir pajuokavimų, ir rimtų pasitarimų operacijos eigoje. Patirtis unikali ir labai įdomi!

Algirdas
Operacijos filmavimas
Operacijos filmavimas

Operacija buvo kombinuota, skirta išspręsti net kelis paciento sveikatos nusiskundimus. Joje dalyvavo vienas profesionaliausių plastikos chirurgų Lietuvoje bei LOR srities gydytoja ir operacijos metu buvo atlikta nosies plastika bei sutvarkytos kitos sveikatos problemos.

Kam kuriamas toks video turinys? Ši video medžiaga bus naudojama mokymuose, konferencijose mokymo, švietimo tikslais, norint pademonstruoti procesą, tam tikrus niuansus, metodikas. Sutikite, video medžiaga yra kur kas paveikiau, aiškiau ir informatyviau už prezentaciją ar netgi tas pačias nuotraukas. 

Taip pat iš surinktos medžiagos bus sukurtas bendro pobūdžio pristatomasis video.

Mūsų akimis žiūrint tendencija aiški, net ir aukščiausio lygio specialistai skiria vis daugiau dėmesio ir resursų savęs tobulinimui įvairiais būdais. Video medžiagos kūrimas yra vienas jų. Tokia medžiaga vėliau bus naudojama net tik akademiniais tikslais, bet ir socialiniuose tinkluose, nes video formatas aiškiausiai perteikia informaciją. 

Skatiname medicinos sektoriaus profesionalus drąsiau kreiptis į mus. Kartais pasikalbėjus daugelis dalykų pasirodo paprastesni nei galvojote iš pradžių.

Domina filmavimo paslaugos? Mūsų kontaktai čia

Bendraukime čia:

© ADLife creative studio
2019 - 2024