Jau 3-iasis grupės „Patruliai” muzikinis klipas

2022-01-25 |

Nauji metai – nauji iššūkiai

Jau sveikindami vienas kitus naujųjų metų progą – žinojime – mūsų laukia trečiasis muzikinis klipas su grupe „Patruliai”. Taigi nauji metai – nauji ir darbai, dar smagesni iššūkiai ir dar įdomesnės užduotys. Džiaugiamės galėdami pasakyti, kad šiems metams įsibėgėjus nufilmavome jau 3-iąjį grupės „Patruliai” video klipą. Šis klipas – ne tik išskirtinis kūrinys muzikos grupės „Patruliai” istorijoje, bet ir tikėtina – naujas hitas. Na, o mums tai buvo dar viena proga ypač kūrybiškai išpildyti kūrėjų sumanymus bei nudžiuginti visus šios grupės gerbėjus įspūdingu vaizdu.

Komandinis darbas ir rezultatas

Išskirtiniam meniniam vaizdui sukurti buvo pasitelktas dekoratyvus, estetiškas bei subtilus šešėlių teatras, kuris sukūrė jaukią ir net šiek tiek paslaptingą aplinką, intrigą. Ore magiška nuotaika, o paslaptingos moters šokis, regimas už širmos puikiai iliustravo dainos žodžius apie surastus jausmus.
Buvo pagamintos specialios, unikalios ir estetiškos dekoracijos, kurias savo rankomis kruopščiai nušlifavo pats grupės narys – Juozas Butnorius. Taip pat specialiai buvo sukurtas šokis, kurį be priekaištų atliko šokių studijos „Hatora” šokėja Anita.  Mūsų partneriai „ĮRA servisas” įgivendino apšvietimo koncepciją ir sukūrė ypač menišką, magišką, paslaptingą atmosferą kuriantį apšvietimą. Na, ir, žinoma, parinkome visą reikalingą įrangą bei atlikome filmavimo bei montavimo darbus.
Jau netrukus šį nuostabų kūrinį pamatys visi grupės gerbėjai. Na, o mes džiaugiamės, kad galėjome išpildyti dar vieną šios charizmatiškos grupės sumanymą bei su nekantrumu lauksime naujų iššūkių.

Mes judame tik pirmyn ir džiaugiamės dar viena puikia nauja daina ir įtraukiančiu video klipu, kurį jau netrukus pristatysime savo gerbėjams. Neslėpsiu, buvo jaudulio, nes viską darėme kiek kitaip nei įprasta, bet rezultatas mane džiugina visu 100%  ir tikiuosi dar labiau džiugins mūsų klausytojus,- sakė grupės „Patruliai” atlikėjas Algirdas Radzevičius

ADLife komanda – geriausias jūsų pasirinkimas, jei aktualu muzikinio klipo parengiamieji darbai, filmavimas bei montavimas. Kartu aptarsime muzikinio klipo idėją bei rasime geriausius ir kūrybiškiausius būdus juos įgyvendinti. ADLife komanda – kai reikia kūrybiškumo ir kokybės, kai norisi įveikti visus iššūkius.

© ADLife creative studio
2019 - 2024