Hibridinė konferencija su sinchroniniu vertimu: dalinamės neseniai vykusio projekto užkulisiais

2023-03-16 |

Neseniai vykdėme įdomų projektą, tad norime su jumis pasidalinti kūrybiniais užkulisiais.

Tai buvo tiesioginė transliacija internetu, kadangi mūsų teikiamos filmavimo paslaugos apima ne tik įvairių video produktų, švenčių filmavimo ar kt. pobūdžio video kūrimą, bet dirbame ir su verslu bei nevyriausybinėmis organizacijomis.

Taigi, Nacionalinis švietimo NVO tinklas vykdė renginį „Pasitikėjimo kultūra švietime: misija (ne)įmanoma?”. Renginys vyko Vilniuje, miesto širdyje esančiame Neringos viešbutyje. 

Ši tiesioginė transliacija internetu buvo skirta projekto „Švietimas po NVO didinamuoju stiklu” rezultatams aptarti. 

Kad viskas vyktų sklandžiai reikalinga komanda

Tam, kad viskas vyktų sklandžiai ir techniškai tvarkingai šiai tiesioginei transliacijai internetu pradėjome ruoštis dieną prieš. Dirbo pilna komanda – transliacijos režisierius, operatorius, garso operatorius ir kitas reikalingas personalas. 

Konferencijos metu vyko pranešimai ir diskusija, kurioje dalyvavo 7 žmonės. Konferencijų filmavimas turi tam tikrą specifiką, tad reikėjo specialaus pasiruošimo dėl nepriekaištingo garso ir kitų techninių niuansų. 

Nutolę konferencijų dalyviai ne problema

Taip pat ši konferencija vyko hibridiniu būdu. Tai reikia, kad dalis žmonių dalyvavo fiziškai ir buvo vietoje, kita dalis prisijungė nuotoliniu būdu iš Norvegijos. Čia ADLife komanda rūpinosi tam tikrais techniniais niuansais ir viskas pavyko sklandžiai. 

Dar vienas įdomus momentas – ši tiesioginė transliacija internetu pareikalavo ir sinchroninio vertimo. Esantiems salėje renginys vyko lietuvių kalba, o esantiems per nuotolį – anglų. Su viskuo susitvarkėme ir čia.

Džiaugiamės sėkmingai ir sklandžiai pavykusiu renginiu ir kviečiame su mumis susisiekti tuos, kam aktualu filmavimo paslaugos, konferencijų filmavimas ir panašūs projektai.  

Bendraukime čia:
Facebook
Instagram
Kontaktai 

© ADLife creative studio
2019 - 2024