ADLife tarp Vilniaus ir Klaipėdos – video paslaugos verslui nepraranda aktualumo

2023-06-08 |

Jau senokai pastebima tendencija, kad video turinys tampa ne tik TV ekranų dalimi, bet persikelia ir į visas kitas socialines medijas. Tokią tendenciją patvirtina ir eilė marketingo specialistų, kurie apžvelgia ne tik Lietuvos rinką, bet ir pasaulines rinkodaros aktualijas. Pavyzdžiui, 2022 metais būtent video marketingas buvo viena populiariausių temų marketingo bendruomenėje. Kaip žinia, pasaulinės tendencijos į Lietuvą ateina kiek vėliau, tad stebėti užsienio rinkas, semtis įkvėpimo iš ten visada yra gera idėja. Mūsų patirtis rodo, kad taip ir elgiasi “drąsesnės”, naujovėms imlios įmonės.

Žmonės mėgsta matyti žmones, gauti ir priimti informaciją video formatu. Ypač jaunesnioji karta. Mūsų smegenims video turinys yra labiau suprantamas, labiau informaciją įsiminti padedantis jos pateikimo būdas.
Video marketingas turi daug potencialo – tai rodo ir 2022 metais atliktas tyrimas (atliko Cisco), kurio metu paaiškėjo, kad net 82% viso interneto srauto yra būtent video turinys. 

Video gamyba – kodėl tai tampa svarbu verslui?

Marketingo, pardavimų vadovai dalijasi savo patirtimi ir sako, kad video marketingas ir jo svarba pradėjo sparčiai augti dar karantino metu. Priežastis paprasta. Kad ir kokios tuomet darbinės sąlygos verslui susidarė, poreikis išlaikyti ar užmegzti ryšį su klientais niekur nedingo. Visos aplinkybės lėmė, kad tuomet verslams teko gilintis į tai, kas yra video paslaugos, video marketingas, daugiau dėmesio skirti skaitmeninių technologijų diegimui, elektroninei prekybai, internetinių svetainių tobulinimui, netgi podkastams, live transliacijoms ir kitiems video formatams. Tenka pripažinti, kad šiais laikais ir technologijų gausa leidžia drąsiau išmėginti video turinio kūrybą. 

Video marketingas yra įtaigus dar ir dėl to, kad vartotojai taip pateiktą informaciją priima per kelias jusles – klausą ir regą. Lyginant su tradiciniais tekstais ar statiniais vaizdais, video formatas gali geriau perteikti emocijas, atmosferą, sukelti stipresnį įspūdį ir norimas perduoti žinutes padaryti geriau suvokiamas.   

Dar vienas svarbus argumentas – internetinės platformos ir socialiniai tinklai itin palankiai vertina video medžiagą. Youtube, LinkedIn, Instagram, Facebook algoritmai teikia pirmenybę video turiniui, taip verslas didina galimybę net ir natūraliai pasiekti platesnę auditoriją. Gyvos transliacijos suteikia galimybę tiesiogiai bendrauti su auditorija bei čia ir dabar gauti grįžtamąjį ryšį iš klientų. 

Video medžiaga prisideda ir prie stipresnio prekinio ženklo įvaizdžio. Naudojant kokybišką ir kūrybišką video turinį verslui yra paprasčiau atskleisti savo unikalumą, vertybes, pridėtines vertes klientams. Video turinį naudojantys verslai atrodo esantys “arčiau kliento”. Taip pat, video marketingas skatina prisirišimą prie prekinio ženklo. 

Drąsiau įtrauk video turinį į savo verslą

ADLife kūrybos studija yra įsikūrusi Klaipėdoje, tačiau jau senokai pastebime, kad gyvename visoje Lietuvoje. Video paslaugos Klaipėdoje tikrai nėra vienintelės mūsų teikiamos paslaugos.  Nemaža dalis video projektų yra įgyvendinama Vilniuje, Kaune bei kituose miestuose. Tai nekeista ir mūsų nestebina. Vis tik čia įsikūrusios didžiųjų kompanijų būstinės, didesni verslai. Video paslaugos Vilniuje ir video paslaugos Kaune, poreikis joms ne tik išlieka aktualus bet ir auga. Taigi, ADLife video paslaugos neapsiriboja tik Klaipėdos regionu, mes esame pasiekiami visoje Lietuvoje ir net užsienyje, poreikiui esant. 


Kaip video turinys gali būti integruotas į tavo verslą? Tai gali būti reklaminių klipų kūrimas, renginių filmavimas, produktų video reklamos filmavimas, podkasto filmavimas, live transliacijos filmavimas, video turinys socialiniams tinklams. Į mus galite kreiptis ir tuomet, kai jau turite viziją, ir tuomet, kai turite tik idėją ir apie jos išpildymą norite pasikonsultuoti. 

Profesionaliai atliktos video paslaugos suteiks pridėtinės vertės kuriant kokybišką ir vertingą turinį. Ir kai kalbame apie profesionalumą neturime mintyje vaidybos ar režisūros (jeigu jums to nesinori). Galite būti natūralūs, išlikti savimi, drovėtis prieš kameras, o mes pasirūpinsime kokybišku vaizdus, garsu ir video pateikimu. 

Mūsų kontaktai čia

Bendraukime čia:
Facebook
Instagram
Kontaktai 

© ADLife creative studio
2019 - 2024