• Individualus požiūris į klientą
  • Profesionali komanda ir ilgametė patirtis
  • Kokybiškas ir greitas įgyvendinimas

Vestuvių filmavimas

Nors būtina džiaugtis, įvertinti bei prisiminti kiekvieną savo gyvenimo dieną, nesunku pastebėti, kad kai kurios iš jų – ypatingesnės. Būtent taip pat galima pasakyti apie vestuvių dieną. Tad pasirūpinkite, kad svarbiausios šios dienos akimirkos būtų įamžintos profesionaliai.

Mūsų tikslas – kokybiškas bei kūrybiškas vestuvių filmavimas, patrauklus vestuvių video klipas bei įsimintino vestuvių filmo kūrimas. Jūsų patogumui siūlome rinktis Full, Midi, Mini paketus – visiems pagal poreikius ir lūkesčius. Esant tinkamoms oro sąlygoms naudojamas dronas. Juo filmuota medžiaga dar labiau praturtins kuriamus video.

Esant poreikiui, gali būti siūlomi ir papildomi sprendimai: sukursime romantika alsuojantį Love story video ar jaukumo ir šilumos kupiną Padėkos tėvams video, o taip pat pasirūpinsime, kad svečiams, laukiantiems jaunavedžių, nuobodžiauti netektų – paruošime linksmus, gerą nuotaiką žadančius Provokacinius sveikinimus.

Vestuvių diena viena iš tų, kai norėsite prisiminti net pačias mažiausias smulkmenas. Susisiekite su mumis jau dabar ir bent mažą šios dienos magiškos nuotaikos išsaugokite visam gyvenimui.

Bendraukime!

Maloniai kviečiame susisiekti su mumis jums rūpimais klausimais.

Dirbame visoje Lietuvoje!

UAB „ADLife kūrybos studija“

 

El. pašto adresas

labas@adlife.lt

Adresas

Tiltų g. 16 III aukštas, Klaipėda

Dažniausiai užduodami klausimai

Kodėl rinktis ADLife komandą?

Per ne vienerius darbo metus esame subūrę puikią savo srities profesionalų komandą, todėl galime jums pasiūlyti kokybiškas ir savo kainą atitinkančias video paslaugas.

Į kiekvieno kliento situaciją ir poreikius žiūrime individualiai, nesvarbu ar tai būtų Reels, TikTok video formatas ar įvaizdinis įmonės filmas.

Pritaikysime video kūrimo paslaugas pagal jūsų turimą biudžetą, todėl drąsiai rašykite savo idėjas ir klausimus, o mes pateiksime savo pasiūlymą.

Mes siekiame, kad jūsų verslas būtų matomas ir galėtumėte džiaugtis įdėto darbo „vaisiais“.
© ADLife creative studio
2019 - 2024