Vestuvių filmavimo – sezonas artėja, atsakome į dažniausiai užduodamus klausimus

2023-02-06 |

Kadangi švenčių ir vestuvių sezonas jau artėja, nusprendėme atsakyti į keletą dažniausiai pasitaikančių klausimų tema vestuvių filmavimas.

Prieš kiek laiko reikia kreiptis norint užsakyti paslaugą vestuvių filmavimas?

Įvairiai, vieni kreipiasi likus metams ir daugiau laiko iki šventės. Tačiau pastebime ir kelias kitas tendencijas. Viena klientų banga kreipiasi rugsėjo – spalio mėnesiais, antra – kiek vėliau, sausio – kovo mėnesiais. Na ir, žinoma, visada lieka tie, kurie kreipiasi likus keliems mėnesiams iki šventės. Bet ir čia kartais galima rasti sprendimą.

Verta paminėti, kad kuo anksčiau kreipsitės į patinkantį paslaugų teikėją, tuo didesnė tikimybė bus jo paslaugas gauti.

Neverta tikėtis, kad pavyzdžiui, kokia itin populiari tam tikrų metų data, sakykime 07 mėnesio 7 diena bus laisva kreipiantis likus keliems mėnesiams iki bus reikalingas vestuvių filmavimas.

Tiesiog, kai jau pradėsite planuoti šventę, tebūnie vieta ir video paslaugų tiekėjai būna jūsų prioritetų sąraše.

Ar vestuvių filmavimas ir fotografavimas turėtų būti atliekami tos pačios komandos?

Labai geras ir aktualus klausimas! Pastebime tendenciją, kad poros yra linkę ieškoti pilnos komandos t.y., kad vestuvių filmavimas ir fotografavimas būtų vienos komandos darbas. Galbūt, kažkur būna nugirdę, kad taip geriau, nes fotografai ir videografai, neva, pykstasi, nesusidirba ir panašiai. Tačiau tai nėra vienareikšmiška tiesa. ADLife komandai labai dažnai tenka darbuotis net ir su keliomis skirtingomis fotografų komandomis ir viskas puikiai pavyksta. Tad nebijokite! Klauskite rekomendacijų tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės. Tai kaip tik padidins galimybes išgauti tokią stilistiką, apie kokią galvojate.

Kiek laiko trunka procesas?

Procesas truks tiek, kiek laiko galėsite ir norėsite tam skirti. Žinoma, šioje vietoje verta pasitarti ir su paslaugų tiekėjais, kad sužinotumėte kiek preliminariai laiko reikia jiems, kad nereikėtų skubėti, stresuoti, visko atlikti lyg akis išdegus. Jeigu tą dieną yra vietų kur galima vengti streso taip ir padarykite – venkite jo.

Beje, planuodami įsivertinkite ir tokius dalykus kaip parkavimo vietos, trukmė, kaina.

Pavyzdžiui, planas galėtų atrodyti taip:

Pasiruošimas 1.30-2h (jeigu ruošiasi abu vienoje lokacijoje)

Fotosesija 1.30-3h (be kelionės trukmės)

Norime pasakyti – atsipalaiduokite! Mūsų tikslas nėra nuvarginti jaunuosius, o priešingai – padaryti taip, kad diena praeitų maloniai ir be streso. Todėl tikrai padedame susiplanuoti laiką. Geriau fotosesijos metu ramiai atsigerti kavos arba pagurkšnoti putojančio ir pasidžiaugti, nei pilnomis akimis streso lėkti, galvojant, kad nieko nespėjame.

Mūsų darbas yra maksimaliai gerą rezultatą padaryti per bet kokį laiko tarpą.

vestuviiu filmavimas - filmavimo paslaugos adlifeNuo ko priklauso vestuvių filmavimo kaina?

Kainą lemia daug sudedamųjų dalių, pavyzdžiui, stilistika, užimtumas (ne sezono metu taikomos nuolaidos), reikiamos komandos dydžio, populiarumas ir panašiai.

Konkrečią kainą galėsime pasakyti kai kartu nuspręsime kaip atrodys jūsų paslaugų paketas.

Su pirmine informacija galite susipažinti čia arba kreiptis į mus dėl konsultacijos.

Ar jauniesiems reikia kokiu nors būdu prisidėti prie montavimo proceso? 

ADLife komanda neprašo prisidėti prie kūrybinio proceso. Bet žinoma jūs patys galite turėti specifinių pageidavimų arba tam tikrų norų. Juos būtinai mums išsakykite prieš montavimo procesą. Pavyzdžiui, galbūt norite, kad skambėtų jūsų pirmojo pasimatymo melodija arba mėgiama jūsų poros daina, gal norite, kad vieni ar kiti momentai būtinai būtų įtraukti į galutinį rezultatą ir panašiai.

Kaip atrodo vestuvių filmavimas? Ar viskas vyksta natūraliai ar pagal iš anksto nusimatytą planą?

Mes stengiamės, kad viskas vyktų kuo natūraliau, atsižvelgiame į tai kokia tą dieną yra nuotaika, koks jaunųjų būdas ir apskritai vaibas. Žinoma, mes kaip komanda viduje turime nusimatę tam tikrus sprendimus tą dieną, bet jauniesiems dėl to galvos sukti tikrai nereikia.

Žinoma ir čia jūs galite turėti individualių pageidavimų, kuriuos geriausia su mumis aptarti iš anksto.

Vestuvių filmavimas ir trendai – ar tokie yra? 

Vestuvės daugelyje pasaulio šalių yra labai skirtingos. Mūsų patirtis rodo, kad šiuo metu Lietuvoje vyrauja fashion stilius. Kitur jau susidomėjimo užuomazgų matome meninio stiliaus video ir video su šiokiu tokiu dramos prieskoniu. Tikėtina, kad greitu metu tai atkeliaus ir į Lietuvos rinką.

Ar Lietuvoje poroms tai tiks ir patiks – nežinome, bet bent jau kurį laiką tai bus kažkas naujo, išskirtinio.

 

Ar teikiate paslaugą vestuvių filmavimas užsienyje?

Taip, sulaukiame ir tokių užklausų, esame dirbę Ispanijoje, Prancūzijoje, Graikijoje ir net netolimame užsienyje Latvijoje.

Ar tai reiškia, kad ten nėra gerų specialistų? Tikrai ne. Tiesiog, poros kartais turi poreikį šalia savęs turėti lietuviškai kalbančią komandą. Taip kartais būna paprasčiau įgyvendinti idėją.

Yra tekę dirbti ir mišrioje komandoje, kuomet fotografas buvo vietinis.

Kartais klientai pasidalina patirtimi, kad, pavyzdžiui, turėjo ne visai juos tenkinusią patirtį su vietiniais fotografais, galbūt tam įtakos turi ir kultūriniai skirtumai.

Ar tai brangu?

Priklauso nuo sezono. Jeigu turėsime laisvos vietos tikrai pasiūlysime jums geriausią sprendimą.

Pabaigai noriu pasakyti, kad ADLife nori, kad ta, jums ypatinga diena visa būtų lyg šventė, pilna džiugių prisiminimų, bet ne darbo, vaidybos ir pozavimo diena.

Mes jūsų šventėje esame tarsi draugai, kurie perteiks gražiausius tos dienos momentus ir padės sukurti prisiminimus.

Susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums geriausią sprendimą.

Taip pat sekite mus Facebook, Instagram ir Youtube kanale

© ADLife creative studio
2019 - 2024